Calendar

Friday 16 August
20:30 Belgium BEL 5 - 0 ESP Men Pool A Spain
Next - 01h30 Party with Stubru Party Squad
Saturday 17 August
11:15 England ENG 2 - 2 WAL Men Pool A Wales
13:30 Germany GER 9 - 0 SCO Men Pool B Scotland
15:45 Netherlands NED 5 - 1 IRL Men Pool B Ireland
18:00 Spain ESP 1 - 0 RUS Women Pool A Russia
20:30 Netherlands NED 1 - 1 BEL Women Pool A Belgium
Sunday 18 August
09:00 Germany GER 13 - 0 BLR Women Pool B Belarus
11:15 England ENG 2 - 1 IRL Women Pool B Ireland
13:30 Spain ESP 5 - 1 WAL Men Pool A Wales
15:45 Ireland IRL 3 - 3 SCO Men Pool B Scotland
18:00 England ENG 0 - 2 BEL Men Pool A Belgium
20:30 Germany GER 2 - 3 NED Men Pool B Netherlands
Monday 19 August
13:30 Germany GER 1 - 1 ENG Women Pool B England
15:45 Ireland IRL 11 - 0 BLR Women Pool B Belarus
18:00 Spain ESP 1 - 1 NED Women Pool A Netherlands
20:30 Belgium BEL 4 - 1 RUS Women Pool A Russia
Tuesday 20 August
13:30 Spain ESP 2 - 2 ENG Men Pool A England
15:45 Ireland IRL 0 - 5 GER Men Pool B Germany
18:00 Netherlands NED 6 - 0 SCO Men Pool B Scotland
20:30 Belgium BEL 6 - 0 WAL Men Pool A Wales
Wednesday 21 August
10:00 England ENG 4 - 3 BLR Women Pool B Belarus
12:15 Ireland IRL 1 - 1 GER Women Pool B Germany
14:15 - 16:45 ParaHockey Finals
18:00 Netherlands NED 14 - 0 RUS Women Pool A Russia
20:30 Belgium BEL 0 - 1 ESP Women Pool A Spain
Thursday 22 August
13:30 Wales WAL 2 - 4 SCO Men Scotland
15:45 England ENG 2 - 1 IRL Men Ireland
18:00 Netherlands NED 3 - 4 ESP Men Semi-Final Spain
20:30 Belgium BEL 4 - 2 GER Men Semi-Final Germany
Friday 23 August
13:30 Russia RUS - BLR Women Belarus
15:45 Belgium BEL - IRL Women Ireland
18:00 England ENG - NED Women Semi-Final Netherlands
20:30 Spain ESP - GER Women Semi-Final Germany
Saturday 24 August
13:30 England ENG - SCO Men Scotland
15:45 Ireland IRL - WAL Men Wales
18:00 Netherlands NED - GER Men 3/4 Germany
20:30 Belgium BEL - ESP Men Final Spain
Next - 01h30 Party with Stubru Party Squad
Sunday 25 August
09:00 Ireland IRL - RUS Femmes Russia
11:15 Belgium BEL - BLR Femmes Belarus
13:30 Loser SF1 - Loser SF2 Women 3/4
16:00 Winner SF1 - Winner SF2 Women Final